Nometne “SREZE 2”

2018.gada vasara

 Informācija par nometni

 Nometnes nosaukums  “ SREZE – 2”

Norises laiks –  25.06.2018. – 06.07.2018.

Norises vieta – Liepājas Ezerkrasta sākumskola, Lauku ielā 54

Slēgta vai atvērta

Dienas vai diennakts

Dalībnieku vecums  10 – 15 gadiem

Dalības maksa – 100,- EUR

Nometnes organizētājs – Liepājas Ezerkrasta sākumskola

Nometnes vadītājs – EDMONS GRUDULS

         /kontakttālrunis/ – 26534949

Īss nometnes satura apraksts:

 

       Nometnē aicināti bērni, kuriem ir angļu valodas zināšanas sarunvalodas līmenī. Nometnes mērķis ir skolēniem aizraujošā veidā nostiprināt un padziļināt zināšanas angļu valodā. Skolēniem būs iespēja “ ceļot laikā” caur Latvijai nozīmīgiem vēsturiskiem notikumiem.  Tos “ izdzīvot” interaktīvā veidā un uzzinot, cik apbrīnojama un interesanta ir mūsu valsts vēsture un, ka mūsu lielākie “ dārgumi” ir mūsu valsts un mēs paši. Visas nometnes aktivitātes notiks angļu valodā, tādējādi intensīvi nostiprinot un padziļinot skolēnu angļu valodas lietošanas prasmi neikdienišķā veidā. Nometnes laikā bērniem būs iespēja paēst siltas pusdienas un launagu.

Nometnes pedagogiem ir pieredze angļu valodas nometņu organizēšanā un vadīšanā.


Šogad angļu valodas vasaras nometne “SREZE2” Ezerkrasta sākumskolā notiks pirmo reizi. Gaidīsim bērnus no 8 līdz 13 gadu vecumam. 

Attēlu rezultāti vaicājumam “vikingi latvijā”

Šovasar mums būs iespēja „aizceļot laikā” uz vikingu laikmetu un caur visām maņām izbaudīt seno karotāju dzīvesveidu. Nometnes laikā darbs notiks TIKAI angliski, tāpēc dalībniekiem ir nepieciešamas priekšzināšanas angļu valodā. Nometnes mērķis ir interaktīvā veidā padziļināt un nostiprināt dalībnieku zināšanas un prasmes angļu valodā. Nometnes programma ir sabalansēta un sevī ietver gan fiziskas aktivitātes svaigā gaisā, gan radošas darbnīcas, gan interesantas ekskursijas.

Nometne norisināsies no 26. jūnija līdz 7. jūlijam. Programma spied šeit.

Zvanīt angļu valodas skolotājam Edmonam Grudulim 26534949