Klases

Skolā mācās zinātkāri, radoši un čakli skolēni. Paldies vecāki, ka izvēlējāties mūsu skoliņu par vietu, kur bērnam pacelties zināšanu spārnos!


1.a klase, audzinātāja Anna Taimiņa

Mēs esam kā Taizemes virtuve, neiedomājams 28 garšvielu un dārzeņu sajaukums.  Katrs par katru asāks, spēcīgāks un īpašāks. Katrai garšai ir nozīme. Tikai esot kopā visām 28 garšvielām var sanākt izcils rezultāts.

  1. a klasē mācās skolēni, kuri ir apveltīti ne tikai ar prātu, bet arī ar spēku un sportiskumu, kurš viņus nekad dzīvē nepievils. Mērķtiecība noteikti būs viena no precīzākajām šīs klases īpašībām.
  2. a klasē mācās ne tikai lieliski bērni , bet arī to vecāki, kuri diendienā atbalsta savus bērnus visā ko viņi dara. Paldies Jums vecāki!

Klases moto – „ Dzīvē ir maz laika, lai kaut ko darītu tāpat, jo tāpat ir skaidrs, ka vienkārši tāpat nekas nenotiek, tāpēc augstāk kāpsim – tālāk tiksim!”


1.b klase, audzinātāja Līga Segliņa

Reiz, un ne sensenos laikos, bet pavisam nesen, un ne aiz trejdeviņiem kalniem, bet tepat Liepājā Ezerkrasta sākumskolas 1.b klasē satikās 28 brīnišķīgi skolēni – 14 draudzīgas meitenes un 14 sportiski puikas. Visi tik krāsaini kā taureņi! Katrs ir atšķirīgs! Katrs ir īpašs! Katrs lido tik augstu, cik spēj. Kopā esam satikušies, lai atbalstītu viens otru, lai darītu lielas lietas, lai mamma un tētis var lepoties un lai pašiem prieks.


1.c klase, audzinātāja Inta Ķergalve

Sveiciens visiem no 12 jaukām meitenēm un 17 aktīviem  puišiem. Mums ļoti patīk uzzināt katru dienu ko jaunu. Cenšamies būt izpalīdzīgi un draudzīgi. Klases moto: “Nedari otram to, kas tev pašam nepatīk.” Katram mums ir savs šī mācību gada mērķis , bet kopīgais :

Stundās rēķinām un lasām,

Ko vien nezinām, to prasām.

Gribam taču gudri kļūt,

Tāpēc vajag čakliem būt.


2.a klase, audzinātāja Iveta Jēkabsone

Mēs esam 28 dzīvespriecīgi, sportiski, radoši un zinātkāri skolēni, kuri vēlas uzzināt arvien vairāk un vairāk.

Mēs iekrāsojam savu ikdienu košās krāsās, jo esam savas dzīves mākslinieki! Kopā mēs varam izdarīt daudz!

”Nevis šaubīties un vilcināties, bet rīkoties un uzdrīkstēties!” (Z.Mauriņa)


2.b klase, audzinātāja Līga Dižgalve

Klasē esam viens pret otru draudzīgi, izpalīdzīgi un atsaucīgi. Kopā starpbrīžos  un arī ārpus skolas draudzējamies. Esam arī zinātkāri un vienmēr apņēmīgi iepazīt un izzināt jaunas, interesantas lietas.  Stundās esam kārtīgi un gatavi katru dienu uzzināt kaut ko jaunu, kas noderēs nākotnē. Esam arī kārtīgi un piekopjam labas manieres stundu laikā, kā arī ārpusstundu laikā.


2.c klase, audzinātāja Sarmīte Goldmane

Kā mazas, čaklas bitītes 2.c klasē rosās 29 skolēni – 14 meitenes un 15 zēni. Cenšamies būt draudzīgi, mācāmies būt atbildīgi un cienīt viens otru un līdzcilvēkus. Mūsu mērķis ir draudzīga klase, kurā visi skolēni prot sadarboties, palīdzēt cits citam. Brīžiem esam skaļi, tāpēc mūsu izaicinājums ir iemācīties strādāt un darboties klusi, netraucējot citiem. Lai mums visiem izdodas!


3.a klase, audzinātāja Dace Buša

Klasē esam 13 meitenes un 14 zēni- kopā 27 jautri, zinātkāri un draudzīgi skolēni. Mums patīk zīmēt, sportot, pētīt un pavadīt laiku kopā.

Mums ir mīļi un saprotoši vecāki, kuri mūs atbalsta un iedvesmo jauniem darbiem un izaicinājumiem. Kopā mēs esam varens spēks!


3.b klase, audzinātāja Eva Jaunzeme 

Zinātkāri, radoši, sportiski un darbīgi 28 skolēni!

Mūsu mērķis- Katru dienu pa domai,labam darbam, pa teikumam, gaismas staram un atklāsmes brīnumam, katru dienu pa atziņai  ievīt gudrības audumā!


3.c klase, audzinātāja Dace Bunka

3.c klasē esam draudzīgi 11 zēni un 17 meitenes. Mēs paspējam būt  gan centīgi mācībās, gan aktīvi piedalīties dažādos skolas interešu izglītības pulciņos. Daudziem patīk dziedāt un dejot.

Esam arī sportiski. Jau otro gadu visa klase piedalāmies projektā “Sporto visa klase”, sportojam katru dienu. Sporto un būsi vesels!


4.a klase, audzinātāja Maira Jansone 

Mēs esam 28 zinātkāri, aktīvi, sportiski un sirsnīgi skolēni. Esam 15 meitenes un 13 zēni. Labprāt piedalāmies dažādos skolas interešu izglītības pulciņos un rīkotajās aktivitātēs.

Bērns ir kā plastilīns,

Ja tu viņu veido siltām rokām,

Top dāvana, kas ir par svētību

Ne tikai viņam pašam, bet arī pasaulei.

(G.Kraulere)


4.b klase, audzinātāja Solvita Līduma

4.b klasē kopā esam 27 pārliecinoši, dzīvespriecīgi, aktīvi skolēni. No tiem 15 zēni un 12 meitenes. Mums visu laiku patīk būt uzmanības centrā un nerimstošā kustībā. Patīk viss, kas saistīts ar jaunām tehnoloģijām. Mūsu šī mācību gada moto – ”Es varu, ja es daru!”, kā arī kļūt par veiksmīgiem līderiem. Paldies programmai “Līderis manī”!


4.c klase, audzinātāja Aiga Griniece

Mēs 4.c klase -18 puiši un 6 meitenes, kopā spēks, veiklība, sportiskums, enerģija, kustīgums un asprātība, joki un jautrība.

Simtkājim ir grūti

Nostāties uz vienas kājas.

Mēnesim ir dienā grūti

Zemi apspīdēt un mājas.

Grūti ir no veikala

Nākt ar konfekštūti,

Ceļā tūlīt neatvērt –

Ai, cik grūti!

Grūti ir no vārnas ligzdas

Nočiept olu;

Bet kas ir vēl grūtāk?

Vēl grūtāk ir celties

Un iet uz skolu! (J. Osmanis)

Lai mums izdodas!