,

Sporto visa klase.

   2.c klases skolēni 1.novembrī, Arēnā Rīga, piedalījās   programmas “Sporto visa klase” atklāšanas pasākumā.

Arēnā Rīga pulcējās gandrīz 8000 Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) organizētās programmas “Sporto visa klase” dalībnieku no visas Latvijas, lai aizraujošā un plašā atklāšanas ceremonijā dotu svinīgu startu programmas 6.sezonai.

“Programma “Sporto visa klase” ir unikāla ar savu pozitīvo iedarbību uz bērnu vispusīgu attīstību un personības veidošanos”, atklāšanas pasākumā teica LOK ģenerālsekretārs un programmas idejas autors Žoržs Tikmers. “Aktualizējot jautājumu par bērnu veselību un fizisko sagatavotību, aizvadītājos piecos mācību gados programma ir pierādījusi, ka papildus sporta stundas nepalielina noslodzi, bet gan uzlabo bērnu veselību, pilnveido viņu spējas strādāt komandā un veikt ikdienas uzdevumus.”

2.c klase saņēma oficiālo programmas piederības zīmi – karogu, kā arī kopā ar Latvijas vieniem no labākajiem sportistiem – Anastasiju Kravčenoku, Aļonu Ostapenko, Jāni Blūmu, Reini Nitišu un Sindiju Bukšu nodeva programmas “Sporto visa klase” svinīgo zvērestu.

Programmas “Sporto visa klase” 2.klasēm paredz 3 fakultatīvās sporta nodarbības nedēļā:

  • vispārējā fiziskā sagatavotība;
  • spēles un rotaļas;
  • sporta nodarbība svaigā gaisā.

Projekta mērķis ir uzlabot 2.–6. klases skolēnu fizisko sagatavotību un stāju, kā arī dot motivāciju nodarboties ar sportu arī turpmāk.

 Ar Liepājas pašvaldības atbalstu notiek papildus fakultatīvās nodarbības  un tika iegādāti skolēniem

sporta tērpi ( T-krekls ar logo, šorti, treniņjaka).